Переваги та види
членства ВАМП

Дізнайся про основі переваги членства у ВАМП та долучайся до нас

Наша основна ціль – представлення інтересів членів асоціації перед всіма можливими інституціями України та за кордоном.

Ми займаємось розвитком високих галузевих стандартів індустрії та розвиваємо членів асоціації шляхом освіти та обміну досвідом між її членами та іншими стейкхолдерами.

Членство в асоціації – це захист інтересів вашого бізнесу, GR-консультації, допомога в адвокації спільних інтересів та можливість працювати в колі відомих компаній-організаторів заходів України.

Ми організовуємо та проводимо форуми за участю ключових гравців музичної індустрії, сприяємо розвитку фестивальної культури шляхом впровадження екологічних інновацій, інклюзивних активностей та громадських платформ.

Види членства в Асоціації

Асоційоване членство. Без права голосу.
Членський внесок — 3000 грн/рік.
Критерії для вступу — відкрито для всіх, хто має досвід організації хоча б одного музичного заходу за останній рік.
Цінність від асоційованого членства — розсилка новин індустрії, участь у робочих групах та івентах асоціації, можливість бути в колі спілкування найбільш досвідчених організаторів України та долучитися до освітніх та промо-заходів ВАМП.


Повне членство. Без права голосу.
Членський внесок — 10000 грн/рік.
Критерії для вступу — доведена організація, яка за останні два роки провела більше одного великого заходу від 5000 осіб або від 5 заходів які в сумі зібрали більше 2500 осіб.
Цінність від повного членства — захист бізнесу та адвокація спільних інтересів через асоціацію, GR-консультації, участь у встановленні галузевих стандартів, участь у робочих групах та івентах асоціації, консультація з пошуком волонтерів. І звичайно, можливість своїм голосом впливати на вектор розвитку Асоціації.


Члени правління Асоціації.
Внесок членів правління — 25000 грн/рік.
Обираються серед повних членів та виконують функції Правління, що є вищим органом управління Асоціації між загальними зборами.

Ознайомитись з детальною інформацією про Асоціацію можна в нашому документі, а щоб залишити заявку – переходьте до простої форми. Розпочніть процесс вступу вже сьогодні!

Контакти

+‭380 (67) 100 15 29‬ info@vamp.org.ua вулиця Січових Стрільців, 37-41, Київ

Вступити в асоціацію або задати питання