Члени асоціації

Дізнайся хто є членом ВАМП та стань одним із них

Atlas Weekend – наймасштабніший музичний фестиваль України та один з найпомітніших опен-ейрів Східної Європи.
PMK Event Agency – організатор концертів закордонних і українських гуртів, які встигли здобути авторитет слухачів. За 14 років існування вони провели понад 1000 успішних заходів, в яких взяли участь близько 500 українських та закордонних виконавців.
Z-Games  – найбільший спортивно-музичний фестиваль у Східній Європі.
Virus Music – українська івент-компанія, заснована в 1999 році.У своєму активі має сотні проведених заходів за участю українських та іноземних артистів: фестивалі, вечірки, концерти, сімейні шоу.
RadioDay free open air – традиційна подія, започаткована студентами та випускниками КПІ.
Щороку, в кінці травня, понад 20 тисяч киян та гостей столиці відвідують RadioDay. Саме цей open-air фестиваль відкриває літній музичний сезон. Останні роки RadioDay проходив в рамках відзначення Дня Києва.
Gastroli.ua – зручний та швидкий білетний оператор, де знайдуться всі актуальні і найцікавіші концерти України.

Антитіла — один із найвідоміших українських попрок-гуртів, який за десять років свого існування випустив шість студійних альбомів. Команда подолала шлях від невеликих концертних залів до багатотисячних стадіонів та турів, які організовує самостійно.
MOZGI GROUP – група компаній об’єднана навколо MOZGI Group, одного з найуспішніших продюсерських центрів України. Згуртована команда професіоналів шоубізнесу під керівництвом Ірини Горової та Олексія Потапенка успішно продюсує такі відомі проекти як: Потап (ПТП), «Время и Стекло», MOZGI, Michelle Andrade, Ingret.
Зелений Театр – культова локація столиці, що працює в літній сезон. Щодня тут проходять кінопокази, концерти та найспекотніші вечірки. За один сезон тут проходить понад 150 різноманітних заходів на будь-який смак.
М1 – найпопулярніший музичний канал на просторах українського телебачення. У 2015 компанія заснувала найпрестижнішу музичну премію України — M1 Music Awards, якою відзначають видатні досягнення у музичній та шоубізнес індустрії.

Koktebel Jazz Festival – популярний український джаз-фестиваль з унікальною атмосферою, яка розкриває потаємні чакри і творчий потенціал людини. Заснований у 2003 році, з 2014 року проходить в Одеській області.
Файне місто – міжнародний музичний фестиваль з майже десятирічною історією. Щорічно відбувається поблизу Тернополя. Традиційно проходить під лозунгом “Файне Місто” – територія вільних людей”.
Таврійські Ігри – найдавніша шоу-бізнесова структура України, яка провела понад 1000 різноманітних заходів: музичні шоу, фестивалі, дні міст, державні свята, професійні свята, корпоративні та приватні акції, промотури, рекламні акції, презентації, форуми, брифінги тощо.
PopCorn – київська концертна агенція, що спеціалізується на організації масштабних заходів з відомими виконавцями. Повні трибуни на Imagine Dragons, що відбувся в НСК “Олімпійський” тому яскраве підтвердження.
Квартал-концерт – один з найбільших операторів на ринку розважальної та шоу-бізнес індустрії. Щомісяця компанія організовує понад 52 концерти та дарує гарний настрій тисячам задоволених глядачів.

Контакти

+‭380 (67) 100 15 29‬ info@vamp.org.ua вулиця Січових Стрільців, 37-41, Київ

Вступити в асоціацію або задати питання